Play
Слухати Radio JAZZ
ще 3 радіостанції
Зараз в ефірі
Art Pepper Opus De Funk

Jazz-Географія

Jazz-Географія

Нью-Йорк

Ранок: прогулянка Ріверсайд Парком до Колумбійського університету –одного з найпрестижніших у країні. Тут чимало дивовижних архітектурних споруд, таких як Собор Святого Іоанна, що знаходиться поряд. Завітати до кав’ярні Harlem Coffee Cо. Замовити ароматний латте з корицею та медом і тости з горіховим маслом та бананом. 15 доларів.

Далі: Студійний музей Гарлема (Studio Museum in Harlem). Тут завжди цікаві виставки обдарованих чорношкірих художників та фотографів. Безкоштовно.

Поряд з ним: «Cotton Club», де вже майже сто років грають джаз. Обов’язково відвідати Національний музей джазу в Гарлемі, мета якого – популяризувати цю музику в усьому світі. 10 доларів.

Далі: Легендарний Театр Аполло. Його стіни пам’ятають спів таких легенд, як Елла Фітцжеральд, Стіві Уандера, The Jackson 5 . Зараз тут виступають найкращі музиканти. Будь-який виступ вартий відвідування. 59 доларів.

Решту вечора можна провести в Ginny's Supper Club: там завжди живі концерти та різноманітне креативне меню. Нерідко заходять і відомі особистості. 60 доларів.
← До всіх випусків
Поділіться цим випуском з друзями
Раніше звучали ще раніше
03:50
Nils Landgren Funk Unit
24hours
03:46
Jeff Lorber
Midnight
03:43
Sarah Menescal
Here Comes The Sun
👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!
📱 Слухайте зі смартфона