Зараз в ефірі
Radio Jazz
Бути собою

Міжнародний день джазу

Міжнародний день джазу
Міжнародний день джазу  на RADIO JAZZ

Відомі джазові музиканти з різних країн світу -  вітають нас особисто і розповідають що вони слухають та чим вони надихаються у своєму житті! 

 
Поділіться цією програмою з друзями!

Всі випуски

Bill Evans. США

Для мене головні композитори це насамперед це Джо Завінул і Вейн Шортер. Для мене взагалі Weather Report були однією з найбільш іноваційних, креативних, і яскравих груп що будь-коли існували. 

Bugge Wesseltoft. Осло. Норвгеія

Для мене дуже складно визначити одну улюблену джаз-композицію. Але якщо таки спробувати, то я б обрав найкращий альбом в історії джазу - і більшість людей зі мною погодяться, це Kind of Blue Miles Davis. 

Karen Souza. Аргентина

Найбільше у джазі на мене вплинув Frank Sinatra. 

Karl Frierson. (De Phazz). Німеччина

Для мене Ella Fitzgerald - найкраща джазова співачка усіх часів. А якщо говорити про найвпливовішого джазового композитора чи музиканта, то як на мене це без сумніву Herbie Hancock. 

Laura Marti. Київ. Україна

Однією із найвпливовіших джазових постатей для мене є бразильська співачка, композиторка, піаністка з Франції Tania Maria. 

Michael Balog. Львів. Україна

Найвпливовішим джазовим композитором та музикантом для мене напевно є Wayne Shorter. Добряча половина треків «Weather Report» саме його авторства. 

Nik Bärtsch. Швейцария

Один з найвпливовіших композиторів для мене - це не джазовий музикант, а представник класичної школи. Ігор Стравінський. Його творчість - надзвичайно важлива для багатьох музикантів, що працюють у різних жанрах. 

Vadim Neselovskyi. Україна - США

Улюблений джазовий композитор - мабуть Ralph Towner. Дякувати богові, він все ще живий. 

Ігор Закус. Київ. Україна

Музикантів, які впливають на мене багато і вони постійно змінюються. Але один з них вже довгий час не перестає мене хвилювати. Звуть його Herbie Hancock.

Тамара Лукашева. Кельн. Німеччина

Складно назвати найголовнішу композицію у моєму житті. Їх дуже багато. Але зараз я слухаю й вивчаю Charles Mingus і можу сказати, що його композиція “Reincarnation of a Lovebird”, мене надзвичайно вразила і зараз я займаюся аналізом цієї композиції.

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона