Зараз в ефірі Spyro Gyra Impressions Of Toledo

Леді Джазу з Аліною Паш

Леді Джазу з Аліною Паш
Щодня о 9:15 та 17:15
Вони чесні, вони справжні. Вони завжди хотіли і залишалися собою. Вони не тільки надихали, вони творили. Вони писали джаз та історію музики. Вони справжні Леді — Леді  джазу. Про жінок, які зіграли ключову роль у становленні та розвитку джазової музики та не зраджували собі — ми розповімо у проєкті Леді Джазу з Аліною Паш.

Партнер проєкту — Ювелірний Дім ZARINA, бренд, головна місія якого — розкриття цінності кожної жінки. Аліна Паш — сміливе та яскраве обличчя нової колекції TRUSHNA від ZARINA Creative. Тож цілком природно, що два таких потужних бренда зустрілись в одному проєкті.

Спеціальна пропозиція для слухачів програми Леді Джазу з Аліною Паш! Отримуйте знижку 10%* в мережі бутиків ZARINA та в інтернет-магазині Zarina.ua з промокодом «ДЖАЗ» та «JAZZ»! Акція діє з 11 по 31 серпня 2020 року.

* Під “знижкою” мається на увазі зменшення ціни окремо визначених товарів до 10 % від попередньої ціни реалізації товарів. Знижка не розповсюджується на товари брендів «Thomas Sabo» та «Makatsaria Jewelry».

далі

Поділіться цією програмою з друзями!
Раніше звучали ще раніше
02:38
Black Gold Massive
Sometimes It Snows In April
02:34
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Mad World (Feat. Puddles Pity Party & Haley Reinhart)
02:30
Montefiori Cocktail
Another B
👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!
📱 Слухайте зі смартфона