Play
Слухати Radio JAZZ
ще 3 радіостанції
Зараз в ефірі Laura Marti Все буде добре

Камера! Мотор! Джаз!

Камера! Мотор! Джаз!

Птах

Коли вже живете разом з жінкою - стежте за собою. Їй згодом про вас мемуари писати. І від вас залежить, що саме вона там розкаже. Десь так вийшло з Чарлі Паркером. Саме завдяки дружині Паркера Клінт Іствуд зняв одну зі своїх найважливіших робот - фільм Бьорд, або Птах.

Важливо, що цю біографічну стрічку знімали наприкінці 80-тих. Тоді ЖИВИХ крутих джазменів було стільки, що не було проблем із головним у фільмі про джаз - звучанням. І це було надважливим викликом.

Продюсери Коламбія рекордс хотіли винайняти музикантів, аби перезаписати музику Паркера. Та останнє слово було за Іствудом. І він скористався із записів легенди,... які зберегла дружина. Найкращі звукорежисери змогли відділити звучання саксофона від решти інструментів.

А врешті решт відтворити саунд усього бенду допомогли волонтери. Волтер Девіс, Рей Браун, Баррі Харріс, Ред Родні. Домовлялися навіть з Діззі Гілеспі, але ж артисти постійно на колесах - і він поїхав у турне. Але це не завадило отримати фільму Птах технічний Оскар за найкращий звук, а Форесту Уитакеру, який бездоганно зіграв Чарлі Паркера Пальмову гілку і Золотий Глобус за найкращу чоловічу роль.
← До всіх випусків
Поділіться цим випуском з друзями
Раніше звучали ще раніше
16:54
Floyd Beck
Party Is The Solution
16:49
Oscar Peterson
I Want To Be Happy
16:45
Maestro Garofalo, Brad Myrick
Sign Your Name
👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!
📱 Слухайте зі смартфона