Зараз в ефірі
Chaka Khan Shining Star

Джаз Просто Неба

Джаз Просто Неба
Radio Jazz та V’YAVA представляють «Джаз Просто Неба» в зеленому саду на ВДНГ. Затишок літньої локації, найкращі джазові виконавці, прекрасна атмосфера та красива музика. Слідкуйте за розкладом концертів на сайті Radio Jazz та на сторінках Instagram, Facebook і Telegram V’YAVA.

На локації є ресторан, спортивна зона, дитячий майданчик, фуд-корт, зона гамаків, PlayStation та багато іншого…Також, локація забезпечена потужними генераторами, а поряд знаходяться 3 укриття.

А головне, кожен придбаний квиток на концерти проекту «Джаз Просто Неба» - це офіційний донат на потреби 3 Штурмової Бригади.

11 липня LAURA MARTI заспіває свої найкращі пісні з трьох поп-альбомів: «Shine», «Все буде добре», «24th», деякі особливі сингли, що не увійшли до платівок: «Незалежна», «Пташина Молитва», а також нові пісні.

Ця чуттєва та водночас енергійна співачка “торкається сердець” на кожному своєму концерті.
ЇЇ глибокі філософські життєстверджуючі пісні дуже резонують з сьогоденням.

LAURA виступить у складі свого бенду:
  • Philipp Köbele - гітара
  • Nataliya Lebedeva - клавішні
  • Yehor Abramov - бас
  • Yehor Balaban - барабани
Читати про LAURA MARTI 

11.07 відкриття дверей о 18:00.12 липня пориньте и в атмосферу вишуканої музики разом з: Ігор Закус Quartet та Kostyantyn Ivchuk Trio.

Igor Zakus Quаrtet — це гармонійне поєднання традиційного та сучасного джазу,  Їхні виступи завжди наповнені енергією та емоціями, що проникають у серце кожного слухача.

Kostyantyn Ivchuk Trio — це гармонія, ритм і мелодія, що створюють неповторний музичний ландшафт, різноманіття форм та дарують справжню свободу.

12.07 відкриття дверей о 17:00.

1 вересня  JAMALA.

Остання можливість відчути літній вайб на великому концерті української співачки та авторки пісень JAMALA на неперевершеній локації V’YAVA у зеленому саду.

Читати про JAMALA 

Фірмовий звук, неповторний тембр голосу, надихаюча атмосфера, сильний склад музикантів та шалена енергетика JAMALA зроблять цей вечір незабутнім.

01.09 відкриття дверей о 17:00.

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона