Зараз в ефірі
Kmj=== Round Midnight

Jazz НУВО: Домі Дегаль

Французько-американська клавішниця та саунд-продюсерка з міста Нансі, Франція. Випускниця Національної Паризької Консерваторії.

Студентка Бостонського Berklee College Of Music, до якого Домі отримала персональне запрошення разом із президентською стипендією у розмірі 65 тисяч доларів.

Батьки Домітілль Дегаль, настільки полюбляли музику, що влаштували перші уроки з гри на барабанах та фортепіано для доньки вже тоді, коли їй виповнилося 2 роки. Але для феноменально обдарованої дівчинки, регулярна практика стала тільки задоволенням.

Згодом барабани поступилися фортепіано, а ще пізніше у підлітковому віці роблячи вибір між академічною музикою та джазом, вона обрала друге. Проте, після безлічі експериментів зі звучанням синтезаторів та міксуванням жанрів, констатувала, що і гадки не має до якої категорії віднести власну музику, адже вона просто хоче бути собою. Разом зі своїм саратником, барабанщиком Джей Ді Беком, невдовзі вона обіцяє втамувати терпіння численних інтернет-підписників, та випустити перший лонгплей

Інші випуски

← До всіх випусків

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона