Play
Слухати Radio JAZZ
ще 3 радіостанції
Зараз в ефірі
Аби МС Самба сам-на-сам

Jazz НУВО

Jazz НУВО

Міша Менделенко

Гітарист, аранжувальник та композитор з міста Київ. Володар платинового диплому всеукраїнського конкурсу Perfomance Jazz за виняткову майстерність. Два роки поспіль був срібним призером у конкурсі Джаз Коло, започаткованим заслуженим артистом України Ігорем Закусом.

Активний хост київських джем-сейшнів, який також мав нагоду брати участь у джемі легендарного Нью-йоркського Смолс Джаз Клубу.

Міша розбиває головний музичний стереотип, що аби стати віртуозом потрібно починати практикуватися ледь не у колясці. До 15-ти років, син відомого столичного саксофоніста та викладача Артема Менделенка думав пов’зувати своє життя скоріше зі скейтом аніж із джазовою гітарою. Лише за рік навчання Міша достатньо опанував інструмент задля того, щоб почати грати в ансамблі та поступити до Коледжу при Київській Муніціпальній Академії Музики ім. Глієра.

Надхненний музикою шотландського піаніста Алана Парка, зараз Міша знаходиться у передочікуванні виходу свого першого альбому, який складатимиться здебільшого з авторських композицій.
← До всіх випусків
Поділіться цим випуском з друзями
Раніше звучали ще раніше
12:23
Shakatak
Night Birds
12:20
Bill Evans & Jim Hall
The Summer Knows
12:15
Paul Young
Enter Sandman
👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!
📱 Слухайте зі смартфона