Зараз в ефірі
Ella Fitzgerald Undecided

Jazz НУВО: Міша Менделенко

Гітарист, аранжувальник та композитор з міста Київ. Володар платинового диплому всеукраїнського конкурсу Perfomance Jazz за виняткову майстерність. Два роки поспіль був срібним призером у конкурсі Джаз Коло, започаткованим заслуженим артистом України Ігорем Закусом.

Активний хост київських джем-сейшнів, який також мав нагоду брати участь у джемі легендарного Нью-йоркського Смолс Джаз Клубу.

Міша розбиває головний музичний стереотип, що аби стати віртуозом потрібно починати практикуватися ледь не у колясці. До 15-ти років, син відомого столичного саксофоніста та викладача Артема Менделенка думав пов’зувати своє життя скоріше зі скейтом аніж із джазовою гітарою. Лише за рік навчання Міша достатньо опанував інструмент задля того, щоб почати грати в ансамблі та поступити до Коледжу при Київській Муніціпальній Академії Музики ім. Глієра.

Надхненний музикою шотландського піаніста Алана Парка, зараз Міша знаходиться у передочікуванні виходу свого першого альбому, який складатимиться здебільшого з авторських композицій.

Інші випуски

← До всіх випусків

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона