Play
Слухати Radio JAZZ
ще 3 радіостанції
Зараз в ефірі
Ben Sidran Tangled Up In Blue

Jazz НУВО

Jazz НУВО

Jacob Collier

Лондонський мультиінструменталіст, композитор, аранжувальник та просвітник. Володар одразу 4-х нагород Греммі, перші дві з яких з’явилися у Джейкоба у віці 22-х років.

У дитинстві, в кімнаті свого родинного будинку у Норс Лондоні, Джейкоб розважав себе навчаючись грати на кількох інструментах одразу. Вже у 4 він володів фортепіано та скрипкою та прекрасно співав, а у підлітковому віці почав записувати свою музику у програмі Logic.

Його головною пристрастю стало розкривати нові грані краси акордів та ритму, занурюючи слухача у безмежний світ своєї музичної фантазії. У жовтні 2013-го року він вирішив, так би мовити, побавитись із аранжуванням на пісню Стіві Уандера Don’t You Worry Bout A Thing.

Відео з його версією цього хіта переглянув на Ютьюб сам Куінсі Джонс, після чого вирішив подарувати квиток у великий світ музики надзвичайно харизматичному юнаку.

Так Джейкоб став протеже найуспішнішого музичного продюсера в історії індустрії звукозапису. Саме цей запис Джейкоба Коллієра почуємо зараз у программі Jazz Nouveau
← До всіх випусків
Поділіться цим випуском з друзями
Раніше звучали ще раніше
13:02
Eva Cassidy
Autumn Leaves
12:59
Take Me To Rio Collective
Amoroso (Feat. Rio Jazz Unlimited)
12:56
Саша Шен
Шлях до Карпат
👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!
📱 Слухайте зі смартфона