Зараз в ефірі
Павло Ільницький Recovery Band Червона Рута

Jazz НУВО: Jacob Collier

Лондонський мультиінструменталіст, композитор, аранжувальник та просвітник. Володар одразу 4-х нагород Греммі, перші дві з яких з’явилися у Джейкоба у віці 22-х років.

У дитинстві, в кімнаті свого родинного будинку у Норс Лондоні, Джейкоб розважав себе навчаючись грати на кількох інструментах одразу. Вже у 4 він володів фортепіано та скрипкою та прекрасно співав, а у підлітковому віці почав записувати свою музику у програмі Logic.

Його головною пристрастю стало розкривати нові грані краси акордів та ритму, занурюючи слухача у безмежний світ своєї музичної фантазії. У жовтні 2013-го року він вирішив, так би мовити, побавитись із аранжуванням на пісню Стіві Уандера Don’t You Worry Bout A Thing.

Відео з його версією цього хіта переглянув на Ютьюб сам Куінсі Джонс, після чого вирішив подарувати квиток у великий світ музики надзвичайно харизматичному юнаку.

Так Джейкоб став протеже найуспішнішого музичного продюсера в історії індустрії звукозапису. Саме цей запис Джейкоба Коллієра почуємо зараз у программі Jazz Nouveau

Інші випуски

← До всіх випусків

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона