Зараз в ефірі
George Benson C-Smooth

Jazz НУВО: Ілля Бондаренко

Київський скрипаль-віртуоз родом з Донецька. У віці 15ти років став наймолодшим українським джазовим музикантом, які коли небудь виступали у Білому Домі, та першим іноземцем, який дав два концерти підряд там у різдвяний період, адже зазвичай саме на Різдво там виступають виключно американці.

Скрипка потрапила до Іллі, коли йому було 6. У 9 він почав писати власну музику, роком пізніше увійшов до колективу Two Violins під художнім керівництвом педагога Андрія Малахова, а у 13 вже почав гастролювати із мультижанровою програмою по всьому світу, встигнувши зіграти у тому числі і на сцені Нью-Йоркського Карнегі Холу у складі Філармонічного Юнацького Оркестру. Одного разу у Токіо, у складі Two Violins, Ілля зіграв за 5 днів 6 концертів з трьох різних програм – бароко, джаз та аргентинське танго.

Ілля продовжує й надалі досліджувати музичний всесвіт, у якості студента класу композиції у Київській Національній Академії ім.Петра Чайковського, а також незмінно вдосконалює свою майстерність скрипаля разом із викладачем Андрієм Малаховим.

Інші випуски

← До всіх випусків

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона