Зараз в ефірі
Ella Fitzgerald So Danco Samba

Jazz-Географія: Гавана (Куба)

Ранок: Прогулянка дивовижним Callejón de Hamel – африканським кварталом з однойменним культурним центром. Тут найяскравіші мурали та арт-об’єкти в різних стилях та проводять танцювальні шоу з живою музикою. Кубинський джаз – один із найпопулярніших напрямків музики в Гавані, він лунає звідусюди – від відкритих вікон до закритих клубів. Безкоштовно.

Далі: сніданок у Café Brown, що поряд. Ввечері тут ніде яблуку впасти, а от удень вільні столики знайдуться. Тут дружня атмосфера та приємні ціни. Фірмове курча Chicken Brown, овочевий салат з лаймом та капучіно – 10 доларів. Смачні коктейлі – 3-4 долари.

Далі: Побувати в Finca la Vigía – будинку та музеї Легендарного американсього письменника Ернеста Хемінгуея. Тут автор прожив більше 20-ти років. Усі кубинці його обожнюють – від вуличних музикантів до визнаних митців. Інтер’єр – максимально збережений з часів життя письменника. 5 доларів.

Далі: Музей рому – напою, без якого неможливо уявити жодного закладу Куби. Тут завжди приємна прохолода, цікавий інтер’єр та експонати. Можна дізнатися все про виготовлення напою, побачити модель заводу з потягами, кораблями, цистернами. Поряд є кафе та магазин, де продають справжній ром. Вхід до музею 7 доларів.

Далі: прогулянка парком Джона Ленона. Тут можна почути музику та сфотографуватися зі статуєю замисленого Джона, що сидить на лавці. Безкоштовно.

Вечір: Гавана Джаз Кафе. Насолодитись живою музикою, замовити каррі та пару фірмових коктейлів. 16 доларів.

Щозими вже 30 років поспіль тут проводять фестиваль джазу Havana Jazz Festival. Тож цієї пори обов’язково відвідати один із концертів фестивалю. Щодня їх по декілька, у різних локаціях. Від 20 доларів.

Інші випуски

← До всіх випусків

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона