Зараз в ефірі
Laura Fygi Where's The Love

Jazz-Географія: Чикаго

Ранок: Прогулянка парком Міленіум. Це місце славиться не тільки чудовими фонтанами та відомим статуями - хоча і таких тут вдосталь. Наприклад, величезна скульптура Cloud Gate (Клауд Гейт або ж срібні ворота), що нагадує срібну квасолину - поруч з нею обов’язково зробити фірмове Чиказьке фото. Та головне – саме у парку Мілленіум проводять масштабний Chicago Jazz Festival, якому вже більше 40 років. Всі концерти фестивалю –безкоштовні.

Неподалік – Чиказький інститут джазу. Тут проводять багато цікавих заходів, присвячених джазу – навчальні програми, семінари, концерти. Детальна афіша є на сайті, і чимало заходів можна також відвідати – безкоштовно.

Ланч - в Andy's Jazz Club & Restaurant. Відоме та одне з найстаріших джазових місць у Чикаго. Афіша розписана на пару місяців наперед, і відвідувачі тут є завжди. Насолодитись джазом, замовивши томатний суп з базиліком або гамбо суп, хрустку курку з пармезаном та шоколадний пиріг без борошна – 38 доларів.

Далі - Музейний кампус Чикаго. Тут зосереджені одні з найцікавіших музеїв міста, зокрема планетарій Адлера, акваріум Шедда, музей природничої історії, музей науки і техніки тощо. Вхід в кожний музей – від 20 доларів

Поглянути на місто згори, з майданчика «Чикаго 360». Він знаходиться на висоті 300 метрів, а вид звідси відкривається на всі сторони міста.Від 22 доларів.

Вечір: в джаз-клубі The Green Mill. Заклад, в якому збереглась атмосфера 30-40х років, збирає прихильників джазу з усього світу. Щодня тут по декілька чудових концертів на будь-який смак. Квитки на вечірні виступи – від 8 доларів.

Інші випуски

← До всіх випусків

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона