Зараз в ефірі
Freddy Cole Overjoyed

Jazz-Географія: Осло

Відстань 1629 км. Температура зимою -3-0°С, влітку 17-20°С. Бюджет на добу: 1360 норвезьких крон.

Ранок: Прогулянка вулицею Карла Юхана до Королівського Палацу. Попри те, що вулиця у самому центрі міста, тут завжди доволі спокійно, а на майданчиках грають джаз. Безкоштовно.

Далі: Королівський Палац - резиденція правителя та членів його родини. До палацу пускають лише у складі туристичних груп, квитки можна придбати заздалегідь або на місці. Для відвідувачів відкрита і більша частина мальовничого та найстарішого королівського парку – це місце неможливо пропустити. 140 крон.

Ланч: у Bare Jazz Сafé. Хороший джаз тут цінують понад усе: тож якісна музика, смачна кава, добре вино та найкращі десерти - забезпечені. Можна придбати навіть альбоми видатних джазових музикантів та поспілкуватися про улюблену музику з працівниками та гостями кафе. Від 160 крон.

Далі: Оперний театр Осло. Тут проходять виступи найкращих виконавців, зокрема масштабні концерти під час щорічного Oslo Jazz фестивалю. Вражає будівля театру: вона розташована на самому краю берега, а дах нахилений до води. Можна вільно пройтись по даху до найвищої точки будівлі та насолодитись дивовижним краєвидом. Безкоштовно.

Далі: Музичний магазинчик Råkk&Rålls. Тут вражаючий вибір вінтажних платівок, раритетних записів та музичних сувенірів. В магазині можна не тільки чудово провести час, а й знайти насправді унікальні джазові платівки, яким позаздрить будь-який колекціонер. Від 180 крон.

Поряд: National Jazzscene Victoria – затишне місце, створене для камерних джазових концертів. Тут виступають, як зарубіжні музиканти, так і норвезькі виконавці, якими також пишається країна. Зокрема, чого вартий один лише виступ Яна Гарбарека – легендарного саксофоніста, який прославив норвезький джаз на весь світ. Від 360 крон.

Вечір: 3-годинний Джазовий круїз на вітрильному судні. Ласувати морепродуктами, насолоджуватись видом дивовижних норвезьких фьордів та слухати джаз у живому виконанні. Таку подорож неможливо забути. 520 крон.

Інші випуски

← До всіх випусків

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона