Зараз в ефірі
George Duke Searchin' My Mind

Jazz-Географія: Канзас-Сіті

Ранок: прогулянка центральним районом Даунтаун. Зануритися в атмосферу міста в пожвавленому районі Рівер-маркет, що біля річки Міссурі. Тут є чимало сувенірів, особливо популярні античні крамнички. Від 5 доларів.

Сніданок: Рівер Маркет славиться кухнею з усього світу. Але варто звернути увагу на ресторан Фармхаус (The Farmhouse), де подають страви місцевої кухні з натуральних фермерських продуктів. Меню з поживних комплексних сніданків діє з 8 до 10:30. До 12-ти доларів.

Далі: Музей міста (Kansas City Museum), що в старому маєтку на Гладстоун бульварі. Тут більше п’ятдесяти кімнат і в кожній окрема виставка. Історія цього міста вражає. 9 доларів.

Поряд з музеєм чимало мальовничих парків з різноманітними фонтанами, а в Кесслер-парку навіть є невеликий водоспад. Безкоштовно (окрім вистав та концертів, які іноді там проводяться).

Далі: Американський Музей Джазу на 18-ій Стріт в історичному кварталі. Подивитись на його експонати приїжджають меломани з усього світу. 6 доларів.

Вечір: прогулянка так званим джазовим кварталом, що оточує музей. В місцеві клуби свого часу навідувались легенди джазу, такі як: Чарлі Паркер, Лестер Янг.

Далі: Kansas city Blues&Jazz Juke House. Тут смачна африканська кухня та чудовий джаз. В будні тут відчинено до опівночі, на вихідних – до 2.00.-3.00. Салат з креветками, фірмові курячі крильця з вафлями та пара келихів вина обійдуться близько 48 доларів.

Інші випуски

← До всіх випусків

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона