Зараз в ефірі
Radio Jazz Бути собою

Jazz-Географія: Лісабон

Відстань 3360 км. Температура зимою 10-14° С, влітку 23-27° С. Бюджет на добу: 58 євро.

Ранок: поїздка раритетним трамваєм № 28. Вигляд цього вінтажного транспорту вражає – його не змінювали вже понад 100 років. Це додає тихій та повільній поїздці на ньому особливого шарму. А невелика швидкість руху дає можливість спокійно насолодитись видом міста. Проїзний на одну добу – від 6,5 євро.

Далі: Belem Tower Garden. Це один із декількох парків, де по вихідних в теплу пору грають джаз – з травня до вересня. Відбувається це в рамках одного з кількох джазових фестивалів Лісабону – «Out Jazz». Сам парк дуже мальовничий, а концерти цього фестивалю – безкоштовні.

Поряд: Башта Белем, що є символом географічних відкриттів, а зокрема була побудована на честь відкриття морського шляху до Індії. Архітектура башти неймовірно красива, а з відкритої тераси - чудовий вид на місто. Поряд і величний пам’ятник першовідкривачам, огляд цих шедеврів – безкоштовно.

Неподалік і беленський Палац. Будівля 16го століття, де колись мешкали королі, а зараз є резиденцією президента Португалії. Помилуватись будівлею та зображеннями міфічних героїв на фасаді – також безкоштовно.

На ланч: вирушити до бару Фокстрот. Тут - джазові мелодії, привітний персонал та креативне меню. Зокрема варто спробувати коктейль «Вибачте, це не чай» та тушковані гриби в сметанному соусі з хрусткою картоплею. 23 євро.

Далі: Музей музики (Museu da Musica), який не може пропустити жоден поціновувач джазу. Тут цікава колекція музичних інструментів. Є навіть віолончель 1725 року, що належала Страдіварі. Вхід - 3 євро.

Вечір: джаз-клуб Páginas Tantas. Тут чудовий інтер’єр з безліччю джазових деталей – навіть пиво наливають з ємкості у формі труби. Музика та різноманіття напоїв – також на вищому рівні. Від 15 євро.

Звідти: у Hotclube de Portugal. Тут до джазу ставляться дуже серйозно – афіша живих виступів готова заздалегідь, вечірні концерти – емоційні та якісні. Від 10 євро.

Інші випуски

← До всіх випусків

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона