Зараз в ефірі
James P. Johnson's Blue Note Jazzmen After You've Gone

Jazz-Географія: Париж

Відстань 2026 км. Температура зимою 4-8°С, влітку 19-22°С. Бюджет на добу: 163 євро.

Ранок: відвідати славнозвісний Floral парк. Це не просто ботанічний сад з доглянутою природою – в парку все наповнене джазом. Саме тут у 1994-му двоє фанатів джазу започаткували традицію - літній фестиваль улюбленої музики. І тепер Paris Jazz Festival проводиться тут щоліта протягом цілого місяця, по вихідних. Безкоштовно.

Далі: прогулянка вздовж Сени. Розпочати від станції метро Cité або St. Michele Notre-Dame, пройти повз Лувр, Міст Олександра Третього, площу Згоди та дійти до Ейфелевої вежі. Протягом цієї прогулянки можна зробити найкращі фото на фоні найвідоміших видів Парижу. Безкоштовно.

Ланч: легендарний Jazz Club Etoile. Раніше тут виступали Бі Бі Кінг та Кеб Келлоуей, зараз – нові талановиті музиканти. Окрім фантастичного джазу та затишного інтер’єру, тут смачна традиційна кухня. Фірмовий копчений лосось з медовою гірчицею, салат зі смаженими креветками, авокадо та помелою і креативний коктейль «KillMeSoftly» - 50 євро.

Далі: Музей музики, що у Паризької філармонії. Тут більше сотні музичних інструментів, найстарішим з яких понад 500 років. Можна побачити скрипки Гварнері та Страдиварі, перші саксофони Сакса та й чимало інших інструментів, які дарували світу джазове звучання. Проводять тут і живі концерти. 10 євро.

Вечір: прогулянка невеличкою вулицею Ломбар, що є місцевим осередком джазу. Тут одразу три головних джазових місця, які неможливо пропустити: «Sunset/Sunside», «Le Baiser Salé» та «Le Duc des Lombards». «Sunset/Sunside» – тут популярною є музика двох напрямків: традиційний та електро-джаз. Концерти - від 20 євро.

«Le Baiser Salé», або ж «Брудний поцілунок» – клуб, що відкрив чимало нових джазових імен. Тут провели свої перші виступи Рішар Бона, Таффа Сіссе та Етьен М'Баппе. Квитки - від 20 євро. Фірмові коктейлі -від 7 євро.

«Le Duc des Lombards» – чудовий джаз лунає тут щодня у виконанні як молодих виконавців, так і справжніх джазових гуру. Обов’язково замовити коктейль Шпрітц аля Франсе та дошку з сирним асорті. 26 євро. Концерт - від 30 євро.

Інші випуски

← До всіх випусків

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона