Зараз в ефірі
Radio Jazz Бути собою

Jazz-Географія: Новий Орлеан

Ранок: прогулянка старою частиною міста, французьким кварталом. Придбати ексклюзивні сувеніри на французькому ринку – від 3х доларів. Замовити в місцевому кафе, яких тут чимало, на сніданок каву та в випічку «бен’є». 7 доларів.

Далі: Пройтися найбільшою центральною вулицею Бурбон Стріт та завітати до парку Луї Армстронга. Саме тут народжувався джаз. В парку є невелика річка, фонтан, пам’ятники видатним музикантам та грає жива музика. Безкоштовно

Далі: Завітати до Новоорлеанського музею джазу. Раритетна колекція музичних інструментів, унікальні вінтажні фотографії – кожна річ розповідає про народження та історію джазу. 10 доларів.

Далі: зайти в Treme's Petit Jazz Museum. Тут зовсім інша, але також незабутня атмосфера. Є можливість зупинитися на ніч. 10 доларів.

Вечір: розпочати в Orleans Grapevine Wine Bar & Bistro. Тут найніжніший стейк та найкраще вино в Новому Орлеані. Або можна замовити традиційний суп гамбо з запашними спеціями. 65 доларів.

Далі: Preservation Hall, що на Сент Пітер стріт. Тут проводять по три джазових концерти за вечір. Приходити потрібно заздалегідь. Від 15 доларів за концерт, тільки готівкою.

Інші випуски

← До всіх випусків

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона