Зараз в ефірі
Antonio Carlos Jobim Chovendo Na Roseiro

Jazz-Географія: Берлін

Відстань 1206 км. Температура зимою -2+2° С, влітку 18-20° С. Бюджет на добу: 172 євро.

Ранок: прогулянка парком біля Інституту Джазу, що на Einsteinufer (Айнштайнуфер) 43-53. Заклад відкрили 9 років тому на базі вищої школи музики та університету мистецтв, - і тепер джаз лунає тут від самого ранку. Це також одна з локацій масштабного фестивалю джазу. Jazz Fest Berlin проводиться щоосені вже 55 років поспіль. А весною берлінці насолоджуються більш сучасним фестивалем - XJAZZ. Квиток на будь-який концерт фестивалів – від 15 євро.

Неподалік Інституту Джазу - “Пивний сад” (Schleusenkrug), що на Müller-Breslau- Straße 14b. Кухоль найкращого німецького пива та фірмовий шніцель з овочами – 20 євро.

Далі: Берлінський музей фотографії (Museum für Fotografie). Унікальні речі та роботи фотографа, ексклюзивні зображення музикантів, артистів, художників. Тут можна по-новому поглянути на професії митців. 10 євро.

Далі: Прогулянка Тіргартеном - найвідомішим ландшафтним парком Німеччини. Краса цього місця здатна надихнути на справжній музичний шедевр. 15 євро.

Далі: насолодитись музикою у Квазімодо клубі-ресторані. Тут усе наповнене джазом - навіть страви мають стильні музичні назви. Радимо фірмовий томатний суп “It Don’t Mean A Thing”, салат “One O’Clock Jump” , пиріг з беконом “West End Blues” та малиновий сорбет “Feeling Good”. 36 евро.

Далі: Музейний острів - це одразу 5 дивовижних музеїв: Музей Боде, Пергамський музей, Стара національна галерея, Старий музей та Новий музей. Тут експонати за 6 тисячоліть нашої історії. Варто побачити та зробити найкращі фото. 10 євро за кожен.

Вечір: Джаз-клуб A-Trane, де майже щовечора концерти віртуозних музикантів. Початок о 20.00. або 21.00. Обов'язково : замовити столик та прийти на півгодини раніше. від 16 євро, тільки готівкою.

Інші випуски

← До всіх випусків

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона