Jazz-Географія: Катовіце

Відстань 816 км. Температура зимою 0-2°С, влітку 15-18°С. Бюджет на добу: 187 злотих.

Ранок: Прогулянка величезним парком Kosciuszko Park. Тут декілька зон, доглянуті доріжки, клумби та скульптури – саме те, що потрібно для початку подорожі. Поряд - відома історична пам’ятка – Костьол Св. Архангела Михаїла, якому вже понад 500 років. Безкоштовно.

Сніданок: затишний JazzBar. Тут найкращі стейки на будь-який смак. Від 50 злотих.

Далі: Відвідати Academy of Musicin Katowice. Місцеві жителі пишаються не лише зовнішнім виглядом Академії – тут є окреме джазове відділення та свій концертний хол на 480 глядачів. Проводять тут і цікаві концерти. Безкоштовно.

Далі: Силезький музей, який вважають одним з найкращих у Європі. Тут чимало постійних та тимчасових виставок, кожен знайде для себе щось цікаве. Обов’язково піднятись на 40-метрову оглядову вежу з пречудовим видом на місто. 24 злотих.

Далі: Зайти в Guitar History Museum. Це незвичайне місце з величезною колекцією різноманітних струнних інструментів. На деяких можна навіть спробувати пограти. Музей сподобається усім, хто цікавиться музикою. Ціна за домовленістю.

Вечір: Jazz Club Hipnoza. Тут приємна атмосфера та смачна кухня, а ввечері – живі виступи. Замовити рисову запіканку з грибами, салат з овочами гриль і сиром та коктейль – 83 злотих.

У закладі також проводять концерти під час щорічного фестивалю джазу Jazz Art Festival. Квитки - від 10 злотих.

Інші випуски

← До всіх випусків

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона