Play
Слухати Radio JAZZ
ще 3 радіостанції
Зараз в ефірі
Madeleine & Salomon Mercedes Benz

Камера! Мотор! Джаз!

Камера! Мотор! Джаз!

Вбити трубача

Одна з найкращих екранізацій біографій джазових музикантів. Така собі імпровізація на тему життя Майлза Девіса. Реальність та вимисел, змішані так, що не зрозуміло, чи то знімальна група щось додала, чи сам Девіс не про все розповідав.

Зрештою сюжет схвалила родина Девіса і розкритикували колеги по цеху, кожен з яких знав свого власного Майлза Девіса. Зіграв легенду Дон Чіддл, він же став і режисером. Знімали за власні кошти, збирали внески на модних платформах. Впоралися за місяць.

На прем'єрі фільму на фестивалі Санденс одразу попередив - він хотів зробити не байопік, а створити правдоподібні, хоча й бува вигадані фрагменти, які краще розкажуть про творчий процес - власне як Майлз Девіс створював свою музику. Але Донові Чіддлу вдалося навіть більше - він створив для глядача атмосферу епохи, атмосферу й світ навколо неймовірної "соціальної музики" Майлза Девіса.

У світовому прокаті фільм був названий на честь платівки 57-го року Miles Ahead, але у самій стріцці часовими рамками нехтують, і ми можемо спостерігати за створенням знаменитих "Kind of Blue" (1959), "Someday My Prince Will Come" (1961), "Bitches Brew" (1970), "We Want Miles" (1981).
← До всіх випусків
Поділіться цим випуском з друзями
Раніше звучали ще раніше
12:04
Marcus Miller
Boogie On Reggae Woman
11:59
George Duke
If You Will
11:56
KADNAY
Глибоко в мені
👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!
📱 Слухайте зі смартфона