Зараз в ефірі
Avishai Cohen Eternal Child

Камера! Мотор! Джаз: Нью Йорк - Нью Йорк

Можна сперечатися щодо підходу Мартіна Скорсезе до зйомок, підбору акторів, щодо будь-чого. Але ми напевно знаємо, що він- беззаперечний майстер портрету епохи, портрету цілих субкультур, він видатний художник, який геніально замальовує саму суть соціуму.

У нього є безліч крутих історичних, драматичних, детективних замальовок. І окремо у доробку стоїть - фільм про музику. Де його улюбленець Роберт Де Ніро у тандемі з Лайзою Мінеллі - Замість логічного структурованого оповідання створюють джазову імпровізацію і контрольований хаос.

Саксофоніст Де Ніро, співачка Мінеллі, клубна атмосфера, різкі діалоги - і час пронизаний бунтарством і провокаціями. Миттєвий шлюб без зайвих думок про майбутнє, приречений з першого дня. Нью Йорк - Нью Йорк Це й історія головних героїв, і історія епохи, історія стосунків у ту епоху - надзвичайна вразливість музикантів, і мінливий успіх, який майже ніколи не доводив до добра.

За музику відповідали бродвейські композитори - дует Джона Кандера та Фреда Ебба. І саундтрек вони створили бездоганний на всі часи.

Інші випуски

← До всіх випусків

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона