Зараз в ефірі
Connie Evingson The Girl From Ipanema

Камера! Мотор! Джаз: Клуб "Коттон"

У середині 80-х фільм Френсіса Кополи "Коттон Клаб" на теренах нашої неосяжної імперії можна було подивитися лише у підпільному відеосалоні, а герої Річарда Гіра, Ніколаса Кейджа, Тома Вейтса, Лоуренса Фишборна і навіть Даян Лейн говорили з екрану знаменитими затиснутим прищіпкою голосом перекладача синхроніста Олексія Міхальова або Андрія Гаврілова.

Тішило тільки те, що тоді ніхто не наважувався переозвучувати фантастичний саундтрек, який написав у перерві між черговими серіями "Бондіани" оскароносний композитор Джон Баррі.

Неможливо зібрати стільки крутих акторів, навіть попри те, що там був Ніколас Кейдж, взяти такого крутого режисера, навіть попри те, що Кейдж - його племінник, примусити Річарда Гіра грати на трубі… і просто провалитися у прокаті.

Хоча про все по порядку. Клуб "Коттон" - насправді існував. І там насправді грали розкішну музику. Там насправді виступали першокласні степісти. До речі, Грегорі і Моріс Хайнс зіграли фактично свою історію - двох братів-танцюристів. Реальні персонажі - Голандець Шульц, Лаккі Лучано, збірні образи музикантів - тісно переплелися з неймовірною увагою до деталей в побуті, одязі і саунді.

Так у 84-му ми отримали наочну енциклопедію епохи 20-30-тих, яка коштувала творяцям 50 мільйонів доларів, а принесла у прокаті лише 30. Решта - платня Кополи за не масовий підхід у кіно.

Інші випуски

← До всіх випусків

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона