Зараз в ефірі
Louis Armstrong Top Hat, White Tie And Tails

Втеча до себе: Київ-Львів: Де краще перекусити?

Втеча до себе
Цього тижня ми втікаємо до себе у Львів. Місто кави, натхнення та джазу.

Київ – Львів. Час в дорозі без зупинок - 6 з половиною годин. Автомобіль: Volvo XC40 Plug-in Hybrid. Витрати пального: наднизькі. Адже Plug-in Hybrid дозволяє пересуватися використовуючи електродвигун, а бензиновий двигун «їсть» лише 2,5 л на 100 км у режимі Hybrid. Налаштовуємо приймач на радіо Джаз і починаємо отримувати чисте задоволення від аудіосистеми Harman Kardon, яка оснащена вентильованим сабвуфером під лобовим склом.

Що може бути кращим, ніж мчати до себе з комфортом та задоволенням? Сьогодні втікати до себе ми будемо разом із розкішним шведом. До Львова на компактному кросовері VOLVO. Поки вибираємося з київських заторів - використовуємо електричний режим Pure. Це економно та екологічно. Тим більше, що під час постійного гальмування у міському трафіку - акумулятор підзаряджається. До речі, в електро режимі без використання пального можна їхати до 50 кілометрів, і без викидів вуглецю. За містом – перемикаємо двигун на режим Power.

Але… Без сніданку далеко не заїдеш. Сніданок має бути легким, здоровим та поживним. Тому обираємо еко-садибу Maison Blanche. Тут не просто готують з любов’ю. Тут готують тільки з органічних фермерських продуктів. Свіжі сирники з домашнього сиру на кукурудзяному борошні (лише 80 грн). Любити себе це цілком природно, а у Maison Blanche знають про це, і навіть посуд підбирають зі смаком.

До речі про любов. Наш Volvo XC40 Plug-in Hybrid обладнано дев’яти дюймовим центральним дисплеєм з тачскріном, що робить нашу навігацію - суцільним святом легкості та комфорту. От з таким комфортом ми і прямуємо до Рівного.

Більшість туристів та подорожніх зупиняються у розкручених закладах при дорозі, а ми, якщо безумовно мрієте про хороший обід радимо вам заїхати у Дубно. Одним оком можна накинути на Дубенский замок і згадати не тільки історичну бувальщину, а у славний фестиваль ТАРАС Бульба, українські музиканти розкажуть вам багато непересічних історій про це славетне місце.

Але наша мета - ресторан у готелі «Antique House». Двері вам відчинить швейцар. В епоху пандемії - важлива деталь. І ви не повірите своїм очам. Ти ніби потрапляєш у лавку до антиквара. Старовинні вишукані меблі, картини, посуд, сервіровка столів. Тут все має значення. І все з шляхетною повагою до гостей. Ціни вас теж приємно вразять.

Після відпочинку ще 167 км і ми у Львові. А До Львова ми їдемо за джазом. А значить прямуємо у джазовий клуб LV Cafe. Соковитий стейк, келих задоволення і джаз. Справжня нагорода для спраглих до життя. Втеча до себе вдалася на відмінно. Секрет у правильному виборі маршруту, музики та автомобіля.

Інші випуски

← До всіх випусків

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона