Втеча до себе: Львів: Непересічні кав’ярні

Втеча до себе
Цього тижня ми втікаємо до себе у Львів. Місто кави, натхнення та джазу.

Київ – Львів. Час в дорозі без зупинок - 6 з половиною годин. Автомобіль: Volvo XC40 Plug-in Hybrid. Витрати пального: наднизькі. Адже Plug-in Hybrid дозволяє пересуватися використовуючи електродвигун, а бензиновий двигун «їсть» лише 2,5 л на 100 км у режимі Hybrid.

Сьогодні у нас найкавовіша втеча до себе. Ми у Львові. І тут знають все про каву і про те, як творити навколо кави легенди. Львів’яни починають пити каву від самого світанку і не закінчують ніколи. Ти можеш просто рухатися містом, переходячи від однієї кав’ярні до іншої. За філіжанкою кави у Львові народжуються сім'ї, геніальні ідеї і руйнуються імперії.

Оминаємо всі розкручені туристичні кавові точки і на ранкову каву вирушаємо у “Золотий Дукат”. Великі залізні двері ведуть просто у Підземелля, яке пахне кавою і... легендами. 400 років тому будинок де розташовано кав'ярню належав шляхетній родині Кортесів. У них була вродлива донька Юзефа, яка отримала від юнака торбинку з брунатними зернами кави. З того часу кава супроводжувала її все життя. Багаті купці та вельможні пани не шкодували золотих дукатів, щоб знову і знову відчути насолоду від гіркого напою. Тож коли дивний аромат заповнює старовинне приміщення, у тунелі з’являється чарівний привид Юзефи. Не уявляю, скільки потрібно випити кави, щоб побачити привид, але мушу зазначити, що вона, кава, у Дукаті відмінна.

По Львову пересуваємося на електродвигуні нашого Volvo XC40 Plug-in Hybrid. Аккумулятор якого підзаряджається під час гальмування, що просто ідеально для Львівських заторів. Рушаємо на знамениту "Вірменку", яка три роки поспіль визнають найкращою кав'ярнею Львова! Але місцеві скептично усміхаються. Титули цій кав'ярні не пасують. Це культове місце для багатьох музикантів, художників, літераторів та тих, хто завжди був вільним і опирався системі. Ви обов’язково зустрінете тут когось із живих завсідників і можливо почуєте сотні історій, а може просто візьмете свою чашечку кави і вийдете на вулицю, щоб насолодитися смаком кави і свободи. Втеча до себе вдалася на відмінно. Секрет у правильному виборі маршруту, музики та автомобіля.

Інші випуски

← До всіх випусків

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона