Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!

Камера! Мотор! Джаз! Новорічна версія: Квартира (1960)

Якщо у Джазі тільки дівчата, то у квартирі поруч із офісом – тільки коханці. Квартира – саме так назвав свій наступний після Дівчат фільм режиссер Біллі Уайлдер. Він зняв зворушливу стрічку про кохання, коханців, гроші і їх відсутність, компроміси, кар'єризм і зраду свого я і додав у цей коктейль різдвяну надію на те, що все погане колись закінчується і кохання переможе. Він не помилився.

Саме такого різдвяного сюжету прагнув світ у 1960. Фільм був номінований на Оскар у 10 ти номінація і став найкращим того року. Він до сьогодні входить у 100 найкращих американських фільмів, а його копія надійно зберігається у конгресі. Особливість цього фільму не тільки у тому, що він чорно -білий, як і у Джазі тільки дівчата, а й у тому що більшість сцен зняті у вечірніх сутінках.

На цей раз це такий своєрідний реверанс нуару. Критики у момент виходу фільму розділилися. Одні вважали його істинним шедевром, а інші аморальним наклепом і наступом на справжні сімейні цінності. Ба більше. Актор Фред Макмюррей, який зіграв головного перелюбника просто на вулиці дістав по голові сумочкою від незнайомої жінки за зраду кіно дружині.

Основний саундтрек до фільму, як і для стрічки у Джазі тільки дівчата написав Адольф Дойч. Результат номінація на премію Греммі. І постановки мюзиклу на Бродвеї.

Інші випуски

← До всіх випусків

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона