Камера! Мотор! Джаз! Новорічна версія: Дуже Мюрреївське різдво

У це пандемічне різдво ми всі ризикуємо опинитись у пастці самотності. Особливо люди творчих професій, які так звикли зустрічати свята на сцені. Саме це передбачила Софія Коппола 5 років тому. Вона знала, що одного разу шоу не зможе відбутися. І у шикарний готель у центрі Нью Йорка через сніжну бурю (чи локдаун) не зможе дістатися жодна зірка, яка мала взяти участь у прекрасному різдвяному концерті.

Залишаться тільки ведучий, знімальна группа, кардебалет, оркестр та обслуга. На цьому можна ставити крапку. Але ведучий це сам його світська святість Білл Мюррей, гості які встигли прорватися крізь буран Джордж Клуні та Майлі Сайрос, а обслуга найкращі коміки наприклад Кріс Рок, Джейсон Шварцман, Мая Рудольф, Кріс Сера, кухарів грають хлопці з французького гурту Фенікс, за баром Девід Йогансен з Нью Йорк Долс а весь вечір біля білого рояля маестро Пол Шеффер.

Незмінний керівник найнебезпечнішу оркестру у світі з Шоу Девіда Леттермана. Саме Шеффер, відповідає за весь музичний безлад на майданчику, який більше схожий на караоке. Караоке душевне і щемне, що спонукає вас пустити сльозу просто у келих шампанського, а потім розреготатися від незграбності Білла Мюррея.

Тому ще це "A Very Murray Christmas" і якщо ви вже опинились на самоті, то можна сміливо обирати компанію, яку Коппола і Мюррей зібрали на знімальномо майданчику у 2015 році.

Інші випуски

← До всіх випусків

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона