Зараз в ефірі
Freddy Cole Once Upon A Summertime

Jazz-Географія: Відень

Відстань 1055 км. Температура зимою 0-4°C, влітку 21-24°C. Бюджет на добу: 113 євро.

Ранок: прогулянка парком Бурггартен, що біля Віденської опери. Тут панує жива природа та музика. Погодувати качок, сфотографуватись поряд із клумбою у формі скрипкового ключа, пам’ятниками Моцарту та Ґете. Безкоштовно.

Далі: Віденська державна опера. Тут шанують не лише оперний спів – тут регулярно проходять джазові концерти, а під час літнього Джаз-фестивалю, опера стає основним місцем для виступів найвідоміших джазових виконавців та бендів. Концерти починаються о 20.00. або о 21.00. А от вдень слід зазирнути за лаштунки опери, яка має один з найбільших репертуарів вистав у світі. Тут розкажуть цікаві факти про музикантів, що виступали, та про архітектуру будівлі. Екскурсія 9 євро. Квитки на концерти – від 17 євро.

Поряд: Café Museum, де варто випити справжньої віденської кави, без якої неможливо уявити візиту до цього міста. До кави замовити мигдалеве суфле або фірмовий сирний штрудель з ванільним соусом. 14 євро.

Далі: Будинок музики. Це не просто музей, а високотехнологічний заклад, де можна зануритись у музичну імпровізацію. Дізнатись, як створюється музика, як реагує на неї наше тіло та якою ми чули її до народження. Тут можна й почути більше про відомих австрійських музикантів та навіть спробувати себе у ролі диригента віртуального оркестру – словом, цілковито зануритись у світ музики. 13 євро.

Неподалік – джаз-клуб Porgy&Bess. Закладу більше 25-ти років і за цей час він набув слави чи не найкращого джазового місця Австрії. Тут буває по декілька якісних живих концертів на день, на будь-який смак. Є і спеціальна програма до фестивалю джазу. Ціни прийнятні - Від 9 євро.

Поряд – Будинок Моцарта. Це єдині справжні апартаменти, в яких жив та працював музичний геній. Ознайомитись із тим, як створювались музичні шедеври, придбати сувеніри в музейній лавці. 11 євро.

Далі: податися до музейного кварталу, де одразу кілька найвідоміших місць: музей Леопольда, музей історії мистецтв та музей природознавства. Вхід до кожного: 12-14 євро.

Вечір провести у затишному Джаз-кафе Sofa, що поряд. Або ж завітати у пожвавлений клуб Jazzland, де щовечора грають цікаві бенди. Замовити справжнє нефільтроване пиво та фірмові ковбаски на грилі чи стейк. Від 19 євро.

Інші випуски

← До всіх випусків

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона