Камера! Мотор! Джаз: Чікаго

У головних ролях могли бути Френк Сінатра та Лайза Мінеллі. Знімати могли Мілош Форман чи Баз Лурман. Але врешті решт... кіноверсія мюзіклу "Чікаго" вийшла такою, як ми її знаємо.

Фільм відпрацював всі вкладені гроші і приніс чимало прибутку авторам. Самого режисера Роба Маршала хвалили за високу художню цінність фільму, за те, як він поєднав художні елементи з музичними номерами. Самі музичні номери - класний якісний впізнаваний Бродвей. Формально - це класний добрий старий джаз, який одразу занурює в епоху.

Фільм був поставлений за одноіменним бродвейським мюзіклом "Чікаго", композитором якого був Джон Кандер. Джон Кандер був гарантом успіху. Саме його мюзікл "Кабаре", опинившись на великому екрані, зчинив справжню бурю з нагород і овацій. Але у прокуреному салоні, де народжуються легендарні твори, де виступають генії та новатори джазу, які навряд чи проживуть довго, - у такому старому клубі "Чікаго" викликало б тільки милу посмішку.

Акторський склад підібрано явно з острахом за можливий провал. Тому там зняли з десяток зірок із стовідсотковим комерційним успіхом у той період - Річард Гір, який... співає, але не погано танцює, Кетрін Зіта-Джонс, Рене Зельвегер, Куін Латіфа, Люсі Лью, які… точно старалися. Головне - дивитися і с сдухати "Чікаго" в оригінальній американській версії.

Інші випуски

← До всіх випусків

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона