Jazz-Географія: Манхеттен (Нью-Йорк)

Ранок: пройтися найбільш відомою та діловою вулицею Уолл-стріт до статуї Бронзового бика. Вірять, що цей трьохтонний велетень - символ процвітання - приносить достаток усім охочим. Варто спробувати. Безкоштовно.

Далі: Метрополітен музей (The Metropolitan Museum of Art). Оглянути всю величезну колекцію музею неможливо – тут чимало цікавого, від рідкісних картин до прикрас, одягу та статуй епохи відродження. Але любителям джазу варто одразу йти до залів з музичними інструментами – колекція з понад 4-х тисяч видів просто приголомшує. Вхід - 25 доларів.

Музей оточений величезним та найвідомішим – Центральним парком. Тут декілька озер, фонтанів, відомих статуй. Є тут і Замок Бельведер, з якого відкривається чудовий вид, а теплої пори у парку грають вуличні музиканти. Безкоштовно.

Далі: Насолодитись ланчем з видом на озеро в The Loeb Boathouse. Замовити королівські гриби на грилі чи курку з лавандовим медом, салат з буряком та фетою і панакоту з білого шоколаду - 56 доларів.

Щовечора пора джазу в Манхеттені: клуби та заклади з якісною музикою – на кожному кроці. До речі, один з таких «джазових кварталів» неподалік Українського музею.

Почати варто з найвідомішого Blue Note. Цей клуб із завжди відмінною музикою та заздалегідь прописаною програмою концертів. Проте сюди будь-якої миті можуть зазирнути Квінсі Джонс, Лайза Мінеллі чи Стіві Уандер. Тут завжди людно, але музика того варта. Від 30 доларів. В клубі також непогане меню: реберця-гриль або Нью-Йоркський стейк з карамелізованими яблуками та келих вина - 48 доларів.

За кілька кварталів ще одне легендарне джазове місце - Village Vanguard. Клуб відкрили в 1935 році. В 60-х тут грали такі легенди як Джон Колтрейн та й зараз виступають лише найкращі. Квитки – від 35 доларів.

Інші випуски

← До всіх випусків

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона