Зараз в ефірі
Павло Ільницький Recovery Band Червона Рута

Камера! Мотор! Джаз: Серенада сонячної долини

Легендарна "Серенада Сонячної долини" - стрічка, яка зробила Оркестр Глена Мілера відомим і улюбленим у всьому світі. Фільм, який у з 30-тих до сьогодні допомагає втекти від буденної реальності у світ, де для щастя потрібен тільки джаз. Цікаво, що цей фільм, який став класикою світового кінематографу, спочатку замислювався як рекламний ролик гірськолижного курорту "Сонячна долина", який відкрився у 1936 році в штаті Айдахо.

Але режисер Брюс Хамберстоун вирішив не зупинятися, і перетворів її в справжній шедевр світового кіно. За сюжетом, оркестр Філа Корі прибуває на гірськолижний курорт, щоб заробити там своїми виступами. А далі починаються різні веселощі, кохання та море джазу. Для Глена Міллера та його оркестру це був перший великий дебют у кіно. Кіно, яке ми обожнюємо за атмосферу свята та музику, яка стали золотим фондом джазу.

Під час запису Біг бенда Генрі Мілера спробували використати поканальний запис. Саме завдяки цьому сьогодні ми можемо слухати всі треки фільму у стерео. Кожну пісню до стрічки ретельно відбирав сам маестро. Більшість з них - авторства композитора Гаррі Уорена - на той час була добре відомою. Єдина композиція Глена Мілера, яка звучить у фільмі, - власне сама «Moonlight Serenade» («Серенада місячного світла»).

Інші випуски

← До всіх випусків

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона