Зараз в ефірі
Gary Burton & Rebecca Parris Our Love Is Here To Stay

Камера! Мотор! Джаз: Хеллоу, Доллі!

60-ті - ще одна Золота епоха строкатих голлівудських мюзиклів. І одна з найкращих кіноверсій бродвейського продукту. Фільм "Хелоу, Доллі". Екранні образи героїв втілили непервершена Барбара Стрейзанд та улюбленець всіх жінок Америки Уолтер Маттау. Ну і сам Луї Армстронг.

У 64-му меншого розмаху не зрозуміли б, а більшої кількості грошей вкласти - здавалося неможливо. Фільм витрат не відбив - касові збори були посередні. Але мюзікл увійшов в історію американської культури міцно. А сама пісня "Хеллоу, Доллі" навіть посунула Бітлів у чартах - і це у самий розквіт бітломанії.

Утім, схід до вершин не був безхмарним. Посеред зйомок - стало відомо про вбивство Кеннеді. Утім, режисер так прагнув особливого надриву у акторській грі, що примусив всіх працювати попри шок. Зрештою, надрив був такий, що знімальна група пересварилася.

Нині історія Доллі Лівай - хоч і поважна класика, але не така неймовірна, як за неї заплатили. Єдине, що не викликає зауважень - це саундтрек. Недаремно саме він опиняється у колекцій найдоржчих речей з Землі Робота Уоллі. Десь між запальничкою Зіппо і кубіком Рубіка. Ну і так, класної музикы у 60-тих було більше, ніж грошей.

Інші випуски

← До всіх випусків

👍 Приєднуйтесь до Radio JAZZ!

📱 Слухайте зі смартфона